Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zapraszamy przez 7 dni w tygodniu

Regulamin

SALI ZABAW „ TĘCZA ”REGULAMIN

1. Każde dziecko obowiązkowo musi się u nas wspaniale bawić w wyśmienitym towarzystwie innych dzieci i pod opieką dorosłych.

2. Wszystkie dzieci bawią się bez butów, ale nie na bosaka, najlepiej w skarpetkach. Okrycie i obuwie relaksują się w szatni samoobsługowej.

3. W naszej sali zabaw nie wymagane są stroje wieczorowe, ale raczej wygodne ubrania sportowe.

4. Szalejemy z opróżnionymi kieszeniami, najlepiej też bez okularów i ostrych przedmiotów.

5. Jemy i pijemy tylko produkty zakupione na miejscu wyłącznie w obrębie kawiarenki i sal urodzinowych, z jedzeniem nie wchodzimy na konstrukcję oraz powierzchnie do zabawy.

6. Nie wspinamy się po siatkach, bo łatwo się zaplątać i zrobić nie planowaną przerwę w zabawie.

7. W trosce o dobro pociechy, mamy gorącą prośbę do opiekunów o poinformowanie personelu sali zabaw o schorzeniach i poważnych dolegliwościach dziecka.

8. Ostrzegamy, że zjeżdżanie pod prąd grozi kopniakiem, zjeżdżalnie są przeznaczone dla dzieci do 45 kilogramów. Zjeżdżamy tylko w pozycji siedzącej.

9. Osobiste zabawki czują się najlepiej w domu

10. Wspinaczka po zewnętrznych ścianach konstrukcji jest zabroniona.

11. Na konstrukcję samodzielnie wchodzą dzieci, które mają co najmniej 3 latka, a młodsze świetnie się bawią pod kontrolą opiekuna na placu dla nich przeznaczonym – do lat 3.

12. Tatuś, mamusia, albo opiekun (do wyboru) może bawić się z dzieckiem na sali zabaw ale dorosły nie wdrapuje się na konstrukcję.

13. Dorośli zdejmują obuwie wchodząc na plac zabaw lub zakładają ochraniacze na buty z płaską podeszwą, każde inne buty (np. obcasy) zostają w szatni.

14. Dwaj opiekunowie korzystają z sali zabaw bezpłatnie.

15. Na terenie Sali Zabaw obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów i spożywania alkoholu – tu podajemy tylko duże dawki śmiechu.

16. Niestety nie odpowiadamy za rzeczy zgubione i pozostawione na terenie centrum zabaw i w szatni samoobsługowej.

17. Sala zabaw „ TĘCZA ” zaprasza dzieci do 12 roku życia i tak też są rozliczane bilety wstępu.

18. Ile kosztuje zabawa wie Cennik.

19. Dysponujemy miękkim przewijakiem dla najmłodszych.

20. Na terenie obiektu znajdują się 3 salki urodzinowe podzielone tematycznie.

21. W przypadku rezygnacji z organizacji urodzin bądź innej imprezy okolicznościowej zadatek przepada. Jeżeli dziecko jest chore możemy przenieść na inny termin ustalony odrębnie.

 

                            Zakup biletu wstępu jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu Sali Zabaw „ Tęcza ”.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2014  Sala zabaw Tęcza