Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zapraszamy przez 7 dni w tygodniu

Tęcza zaprasza przez 7 dni w tygodniu

 

W lipcu i sierpniu Tęcza czynna do 20:00

 


Aleje Jerozolimskie 254
(Możliwy wjazd od ulicy Stanisława Bodycha 41 AB)
+48 691 101 101

 

Tęcza, jest największym obecnie centrum zabawy w Warszawie. Ponad 1000 m2 Tęcza proponuje dzieciom liczne atrakcje.

Małpi gaj – tzw. Labirynt rurowy 4 poziomowy z przeszkodami w środku typu kładki, wałki  itp., zjeżdżalnie-14 sztuk, podwieszane mosty linowe wbudowane w konstrukcję, wydzielona część dla dzieci młodszych do lat 3 ( gdzie jest basen z piłeczkami, specjalne chodziki, samochodziki, bujaczki, małe zjeżdżalnie, piłki rehabilitacyjne, domki, duże klocki „mega bloksy”, stoliki edukacyjne, małe zabawki oraz tablice do motoryki ręki),  wszystkie atrakcje typu trampoliny, dmuchany tor z przeszkodami 6,4m*3,2m*2,7m, ogromna  zjeżdżalnia dmuchana – „delfin” 6m*6m*6m, skałki, zjeżdżalnie wolnostojące, cymbergaj, karuzela, symulatory, bujaki).

Rodzice i opiekunowie mają tu do dyspozycji wygodną kawiarnię z dużą ilością stołów i krzeseł, gdzie przy kawie i deserze mogą obserwować swoje pociechy. Na terenie centrum dostępny jest bezpłatny hot spot, bezpłatna szatnia, toalety, parking na 160 samochodów oraz sklepik dla dzieci ze słodyczami i innymi drobiazgami. Opiekunowie za wstęp nie płacą bez względu na ilość.

Tęcza to również idealne miejsce na imprezę urodzinową dla dzieciaków. Znajduje się tu kilka kolorowych salek urodzinowych, a serwis gwarantuje najwyższą jakość obsługi i indywidualne podejście do każdego klienta – staramy się sprostać wymaganiom każdego naszego klienta. Oferta urodzinowa znajduje się w zakładce urodziny a zdjęcia salek w zakładce galeria.

W Tęczy również można zorganizować różnego rodzaju imprezy firmowe z dziećmi np.: mikołajki, dzień dziecka itp.  do 300 osób, wówczas obiekt jest zamykany na wyłączność.

Od poniedziałku do piątku zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne oraz kluby malucha i żłobki. Oferujemy im 3 godzinną zabawę w cenie 12 zł. od dziecka.

Podobnie stara się urządzać imprezy tematyczne typu: Dzień Dziecka, Mikołajki, Andrzejki, Halloween, Wielkanoc, Boże Narodzenie.

 

Osoby znajdujące się na terenie Tęczy są objęte ubezpieczeniem 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2014  Sala zabaw Tęcza